”Едельвейс” показав себе і в Туреччині

Лисянський дитячий зразковий хореографічний колектив «Едельвейс» взяв участь у міжнародному танцювальному конкурсі-фестивалі «Східний експрес-Зоряні мости», який проходив у турецькому місті Кемер на березі Середземного моря. Додому юні танцюристи повернулися переможцями, здобувши найвищу нагороду конкурсу – Гран-прі. А ще кожному дісталася медаль та диплом. Керівник колективу Галина Шпак за професійну підготовку конкурсантів та вагомий внесок у розвиток культури та хореографічного мистецтва одержала Подяку від організаторів конкурсу.

Як розповіла Галина Шпак, поїздка була втомливою, але повною яскравих вражень. І від виступів учасників з багатьох країн світу, і від відвідин місцевого парку розваг та відпочинку. Дітей захопили водні атракціони, гірки, шоу з дельфінами, морськими котиками і пінгвінами.

На конкурс наші зірки паркету представили 6 хореографічних номерів, і всі вони були добре сприйняті вимогливим журі. Світодіодний номер «Ніжність» вразив оригінальністю виконання, а «Молитва матері», яка зачіпає тему війни, розчулив усіх до сліз.

Олександр ЩЕРБАТЮК

 

28.10.2019 14:35
Переглядів: 643
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.