За першу перемогу в житті 9-річна катеринопільчанка Амалія Чорногор отримала від батька гіроскутер

Ще й від спонсорів сертифікат на 500 гривень!

Запроваджений карантин вносить свої корективи майже в усі галузі суспільного життя. Не є винятком і культура. Щороку Івана Купала в Катеринополі святкували з розмахом. Артисти, конкурси, виїзна торгівля, кострище аж до неба. Під ранок (майже за традицією) – бійка, поліція, синці.

Цього року все пішло не так. Святкування не було. Лише районний будинок культури привітав катеринопільчан відеокліпом власної роботи на купальську тематику з плетінням віночків, стрибками через вогнище, пошуком цвіту папороті. Щоправда, музичний супровід обрали не свій, запозичили з Інтернету. Втім, катеринопільчанам сподобалось. Більшість переглянули із задоволенням.

Не вдалось цього року також провести традиційний конкурс купальських віночків на березі Тікича. Але креативні працівники культури запропонували здійснити його, так би мовити, онлайн. Всі охочі (без вікових обмежень) надсилали фотокартки, а Інтернет-користувачі голосували на сторінці Катеринопільського РБК. Відтак, зареєструвались 17 учасниць. Голосування тривало 6 та 7 липня до 12 .00 год. Перемогу здобули четверо дівчаток. Перше місце дісталось Амалії Чорногор (429 голосів), 2-ге – Мар’яні Коваленко (399 голосів), а третє розділили Станіслава Трохименко (377) й Аліна Уманець (376). Від спонсорів конкурсу діти отримали грошові сертифікати на 500, 400 і відповідно двічі по 300 гривень, які можна обміняти на рівноцінний товар в місцевому магазині «Малятко».

Ми поцікавились у мами переможниці, хто допомагав дівчинці плести вінок. «Амалія знімалась у кліпі, який готував наш будинок культури спільно з краєзнавчим музеєм до свята Івана Купала. Саме до зйомок донька й сплела вінок завдяки майстер-класу від директора музею Галини Стойки та директора РБК Юлії Пономаренко. Він традиційний, повністю з польових квітів. Звісно, Амалія зраділа перемозі. Дуже щаслива. Особливо, коли дізналася, що, окрім сертифікату на 500 гривень, отримає ще в подарунок від тата гіроскутер. Дякуємо всім-всім, хто нас підтримав», ─ розповіла Альона Чорногор.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

11.07.2020 16:17
Переглядів: 1391
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.