За фактом 1-травневої ДТП в Катеринополі відкрили провадження. Потерпілих очікує довге лікування й реабілітація

Фото тематичне

Численні обговорення в соцмережах спровокувала наша стаття про ДТП, що сталася 1 травня в Катеринополі неподалік залізниці. Обоє потерпілих перебувають на стаціонарному лікуванні. Олега прооперували в Звенигородці. Далі його очікує довгий період терапії та реабілітації. В кінцевому підсумку – ще одна операція (десь через рік). Тетяну спецшвидкою перевезли до Черкас. Лікують в обласному центрі. Станом на 8 травня родичі витратили на їхнє лікування 45 тисяч гривень. Зі слів Євгенія Нечитайла (брата Олега), 20 тисяч їм компенсував водій, учасник ДТП (інформація на 8 травня).

«Користуючись нагодою, хочемо щиро подякувати травматологу, керівнику Звенигородської районної лікарні Вардану Григоровичу Айрапетяну та всім звенигородським медикам, лікарям, що брали участь в оперуванні брата й нині надають йому необхідну фахову допомогу. Велика вдячність вам від усієї родини», – зауважив Євгеній Нечитайло.

У нацполіції нам повідомили, що по факту цієї аварії відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами»). Більше інформації слідчий не розголошує.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

10.05.2021 10:59
Переглядів: 2194
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.