Юні музиканти з Черкащини підкорили всеукраїнський конкурс

 

Нещодавно в Слов’янську Донецької області пройшов всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. В ньому взяли участь конкурсанти з різних куточків України – Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя. Рівень учасників був дуже високий. Втім, вихованці Єрківської дитячої музичної школи вкотре довели, що діти з провінції нічим не поступаються столичним або з великих міст. Вони здобули найвищі нагороди у всіх номінаціях.

Так у середній віковій категорії у номінації «Вокал» стали лауреатами Вероніка Свідченко (1-го ступеня), Назарій Гунченко (2-го ступеня), Анастасія Гандзура (2-го ступеня), Ілона Королівська (3-го ступеня). У номінації «Саксофон» ─ Максим Журавльов (1-го ступеня), Назар Дрожчаний (2-го ступеня). У номінації «Фортепіано» ─ Анастасія Самсонова (3-го ступеня).

У молодіжній віковій категорії Анастасія Задвернюк здобула титул лауреата 3-го ступеня у номінації «Вокал».

«Подаючи на конкурс, ми, певна річ, хвилювалися. Адже подія всеукраїнського масштабу. Однак діти не підвели. Молодці. Пишаємося!», ─ коментує подію директор Єрківської музичної школи Анна Гунченко.

До слова, конкурс у зв’язку з карантином відбувався дистанційно. На адресу організаторів єрківчани надіслали відео із записом виступів . «Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі виконавця», ─ вважає очільниця місцевого музичного закладу.

Вітаємо юних переможців та їхніх керівників – Анну Гунченко, Ольгу Красільнік, Віталія Надельнюка, Романа Мирошниченка!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

11.07.2020 11:40
Переглядів: 1461
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.