Єрки перерахували Катеринопільській ЦРЛ 35 тисяч гривень

Біда об’єднує. І хоч не найкращі були відносини останнім часом між Катеринополем та Єрківською ОТГ, реалії показали, що перед загрозою коронавірусу всі рівні. Відтак, громада, що вже 5 років успішно функціонує самотужки, мусить дбати не лише про свою амбулаторію, а й про районну лікарню.

«Мокрокалигірська ОТГ перерахувала на потреби Катеринопільської ЦРЛ нещодавно 30 тисяч гривень, а ми 35 тисяч, − розповідає селищний голова Єрок Леонід Польовий. – Крім того, 30 тисяч ми виділили Єрківській амбулаторії. І ще треба дати. Хоч надходжень зараз до бюджету не так багато. Суттєво зменшились».

Чиновник розповідає, що в місцевої соцслужби перебуває на обслуговуванні 87 осіб похилого віку. Їм надають допомогу 9 соцпрацівників. Під час карантину за додатковою допомогою ніхто не звертався.

У громаді проводиться активна просвітницька кампанія з новоприбулими із-за кордону щодо дотримання норм карантину та самоізоляції. «Наш дільничний офіцер, лікарі, зв’язуються з громадянами, що повернулись із Європи та інших країн, до когось телефонують, до когось під’їжджають особисто, спілкуючись на відстані, пояснюють, як треба діяти в ситуації, що склалася», − каже Польовий.

Станом на 26 березня в ОТГ надійшла інформація про 9 громадян, що прибули з-за кордону. Тестів на коронавірус (на 26 число) в амбулаторії Єрок ще не було.

 

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

01.04.2020 17:05
Переглядів: 823
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.