”Якщо я не виграю, то покатаєте мене на трамваї?”

У Катеринополі 20 травня відбувся комплекс заходів, приурочених Дню вишиванки та Дню Європи. На свято завітала і гостя з сусіднього Ватутіного, 6-річна Арина Кухаренко, учасниця березневого кастингу конкурсу “Україна має таланти” на телеканалі СТБ, де вона читала вірш.

На святі дівчинка підряд прочитала кілька гуморесок Павла Глазового, жодного разу не збившись і не розгубившись.

Вісті Черкащини” вирішили познайомитися з батьками талановитої дівчинки ближче:

“Як Аринці вдається так вільно триматися на сцені? Вона ще така маленька, а читає дуже довгі й складні для запам’ятовування тексти”.

Ольга Кухаренко, мама дівчинки розповіла: “Аринка скрізь себе почуває вільно. І на телебаченні теж так трималася. Я з нею розмовляла, ще коли вона у візочку була, увесь час говорила, тож і дівчинка вдалася балакучою. Це розвиває. Ми постійно працюємо над її розвитком: заохочуємо ліпити, малювати ─ це сприяє розвитку пам’яті.

Вона вивчає вірш на 10 стовпчиків за дві години. До речі, вона говорить українською останніх півроку. Доти я з нею розмовляла російською, бо сама з російськомовної родини.

Аринка вивчила українську в основному за мультиками. Й тепер говорить такою літературною мовою, що я дивуюся. Якось прийшла й каже: “Мама, мені лячно!” Це так красиво звучить! Для мене дуже важливо, щоб дитина розмовляла літературною мовою, а не суржиком. У нас є дядя ─ щирий українець, дуже хвилювався, що дівчинка виросте російськомовною. Тепер не натішиться.”

Ольга вважає, що в Аринки є зв’язок із Ангелами.

“Мені здається, що діти ─ це дар Божий. Аринка дуже духовна дитина. За нею точно якийсь Ангел стоїть. Вона не сяде їсти, поки не помолиться, ще й нас контролює. Щодня читає Богу молитви вдячності, часто сповідається, причащається. Нещодавно видала одкровення: “Став п’яний, зрадив Бога”. Сказала й пішла. До чого, досі не знаю: у нас у сім’ї ніхто не п’є. Така їй звідкись прийшла думка. Колись ми розмовляли з нею про дружбу, так вона сказала, що знає, що це таке: “Це коли я із своїми подружками буду одним цілим, як Бог Отець, Син і Дух Святий”. Я думаю, що Бог нам посилає дітей для того, щоб ми їх розвивали. Це велика відповідальність,”─ каже мати.

“Аринка виступала на “СТБ”, коли в неї була температура 37, 8. Пройшла відбір із 6000 учасників, потрапила у 200 кращих. До фіналу не дійшла, але в телеефір потрапила.

<img src='‘ class=’aligncenter’/>

Ми хвилювалися, а вона тільки сміялася: “Якщо я не виграю, то покатаєте мене на трамваї?” Такі в неї бажання!”─ доповнив розповідь дружини Олександр Кухаренко.

Уся сім’я була одягнена в одному стилі ─ сині вишиванки, у мами й дочки ─ костюми, а в батька ─ сорочка. Замовляли їх через інтернет. За ”Кращу вишиванку року” Аринці на святі вручили грамоту.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

фото автора

21.05.2016 21:01
Переглядів: 1300
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.