Як на Катеринопільщині відзначали День фізичної культури та спорту

У суботу, 11 вересня, в Катеринополі Звенигородського району на стадіоні «Колос» за сприяння народного депутата України від «Слуги народу» Андрія Стріхарського на честь Дня фізичної культури та спорту провели турнір «KATER JUNIOR CAP».
У ньому взяли участь 10 команд із Катеринопільської, Мокрокалигірської, Єрківської та Шполянської громад: 4 спортшколи та 6 команд закладів загальної середньої освіти.
За підсумками турніру поміж спортшкіл переможцем стали футболісти Катеринопільської ДЮСШ-1, а поміж загальноосвітніх закладів – Катеринопільський ліцей.
«Кращим гравцем турніру серед ДЮСШ було визнано Боянова Олександра – гравця Катеринопільської ДЮСШ-1, серед ЗЗСО – Піщану Злату з Катеринопільського ліцею, кращим воротарем серед ДЮСШ виявився Янковий Назар з Катеринопільської ДЮСШ-1, серед ЗЗСО – Мельник Артем з Катеринопільського ЗЗСО №2, а от найкращі бомбардирські якості показали Шкуренко Арсен (гравець Катеринопільської ДЮСШ-1) та Вишемірський Роман (Катеринопільський ліцей)», – повідомив помічник Стріхарського Микола Ткаченко у «Фейсбук».


Змагання проходили на двох полях стадіону «Колос». Нарешті для футболістів відкрили майданчик зі штучним покриттям, що довгий час ремонтували та доробляли.
«Всі юні спортсмени отримали нагороди та цінні призи, які представила Асоціація дитячо-юнацького спорту, президентом якої я є, – зауважує Стріхарський. – Одним зі своїх основних завдань, як народного депутата, я вважаю виховання майбутніх поколінь спортсменів, які будуть гідно представляти Україну на міжнародній арені. А якщо навіть у когось не вийде досягти в спорті високих досягнень, то ті виростуть здоровими, патріотичними і гідними громадянами своєї країни».
Зауважимо, перед цим у Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №1 провели Тиждень фізичної культури і спорту. Розпочався він 6 вересня під керівництвом учителя фізкультури Анатолія Люшенка. По 10 вересня в школі було проведено ряд спортивних заходів: волейбольні турніри, сюжетні ігри, естафети, бесіди про спортивний рух в Україні, брейн-ринг про олімпійський рух та внесок в нього українських спортсменів тощо.


Зі слів наставника, ігри відбувались весело та невимушено. Учні виявляли неабиякий ентузіазм, азарт на змаганнях.
До Дня фізичної культури і спорту учні Петраківського ЗЗСО разом з учителем фізичного виховання Анатолієм Дашковським відправились у велопохід рідними стежками.

Марина КАМІНСЬКА

16.09.2021 13:35
Переглядів: 380
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.