”Як можна про щось прохати людину, яка підтримувала Януковича?”

У бюджеті Катеринопільського району серйозна нестача: до кінця року на медицину бракує 2,3 мільйона гривень, а на освіту – 1,7 мільйонів. Щоб врятувати ситуацію, вирішили звернутися за допомогою до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана (щодо виділення коштів на фінансування проекту “Реконструкція ЗОШ №2 з добудовою корпусу зі спортзалом, їдальнею, тиром та класами“) та депутата Верховної Ради Геннадія Бобова (щодо виділення коштів та внесення змін до проекту Державного бюджету України на 2017 рік в частині розподілу освітньої та медичної субвенцій). Звернення до Гройсмана підтримали всі, а от до Бобова не підтримали “свободівці”. Очільник катеринопільського осередку ВО “Свобода” Володимир Клеценко так пояснив свою позицію:

“Потрібно мати якусь гідність, принаймні, якщо ти називаєш себе майданівцем, як це роблять депутати від Радикальної партії та “Батьківщини”. Як можна про щось прохати людину, яка підтримувала Януковича, голосувала за закони “16 січня ” та яку підозрюють у замовленні вбивства майданівця, корсунського журналіста Сергієнка. Що за рабська свідомість – прохати ласки в пана, незважаючи ні на що! Як може змінитися наша країна, якщо ми готові пробачити все, лиш би нам “барін” дав трішки грошей?!”

Критичним був момент голосування за бюджет.

“Коли опозиційні депутати почали задавати доповідачу уточнюючі запитання, Сергій Приходько, голова об’єднання “Катеринопільчани” (“Черкащани”, БПП, “Батьківщина”), вимагав припинити обговорення, усе провести пакетом і розійтись. На його думку, депутати мають приходити і голосувати “за”, а інші ─ нехай сидять вдома, ─ каже Володимир Клеценко. – Сергій Мусійович лише забув, що депутати групи “Катеринопільчани” не відвідують сесій, зокрема, на цій не було 6 із 19, тому на останніх сесіях всі рішення могли прийматися лише за підтримки опозиційних депутатів від Радикальної партії та ВО “Свобода”. Якби опозиційні депутати послухали Сергія Приходька і залишили сесію – її можна було закривати, тому що не було б кворуму. Отже, або слід ходити депутатам більшості на сесію, або шукати компроміс із опозицією”

.

Врешті бюджет було прийнято з перевагою в один голос, який надала Радикальна партія.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

25.10.2016 12:37
Переглядів: 1329
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.