Я візьму той рушник… І більше року не розберуся, як його повернути

Наприкінці листопада минулого року ми писали, що Катеринопільський краєзнавчий музей збіднів на один рушник. Не просто рушник, а символ району, що вишивався до одного зі свят і довго зберігався в місцевому музеї. Тоді ж колишній районний очільник, а нині радник голови Єрківської ОТГ Олександр Комаренко в інтерв’ю нашому виданню відверто зізнався, що забрав той рушник собі, бо йому подарували його на День народження.

Олександр Миколайович навіть пригадав, хто дарував: Ірина Міненко з майстринями Тетяною Дмитровою та Катериною Дудар, а також з Галиною Снігур.

Згодом Міненко з Дмитровою цей факт заперечили. Майстриня навіть застерегла, що людині такий рушник дарувати не можна, бо в ньому зашита доля – поля.

Відтоді справа з рушником зайшла у глухий кут. Кому вірити? Де правда? Визначити надзвичайно складно, адже на кону репутація двох посадовців. А це вам не поштового касира на крадіжці зловить. Там – все швидко, ясно, очевидно, а тут… Тут головне, як кажуть, не нашкодити.

– Проводиться досудове розслідування, підозру про скоєння правопорушення ми Комаренку не вручили, вживаються дії щодо повернення рушника до музею, − каже Олександр Колос, начальник слідчого відділу Катеринопільської поліції.

А поки розслідування триває, рушник може 7 разів згнити, згоріти або його миші з’їдять. Хоча, як говорять досвідчені пожежники: “Те, що згоріло, те – не згниє”.

Микола ЗАМКОВЕНКО

12.12.2018 10:59
Переглядів: 895
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.