Волонтери із церкви вручили на Катеринопільщині 126 продуктових наборів переселенцям

Кажуть, що люди пізнаються за їхніми справами. Тальнівську релігійну громаду адвентистів сьомого дня на Катеринопільщині згадують тільки з найкращої сторони. Вже довгий час віряни активно підтримують тут людей, що потрапили у складні життєві обставини, а тепер, з 2022 року, ще й переселенців. Відбувається це у тісній співпраці з місцевим Центром надання соціальних послуг.

Зокрема з квітня 2022 року, як інформують у Катеринопільській селищній раді, було спільно проведено 12 благодійних заходів. Загалом віряни на чолі з пастором церкви Адвентистів сьомго дня Олегом Яковенком вручили 126 продуктових наборів біженцям та 31 набір сім’ям, що перебувають у складних обставинах. Родинам з дітьми цієї ж категорії надано 57 наборів дитячого харчування та дитячої гігієни. Засоби гігієни також надавались і вимушеним переселенцям.

Процес благодійності триває. Тож усі мешканці Катеринопільської громади, згадуваних категорій, можуть отримати від вірян аналогічну гуманітарну допомогу в місцевому Центрі надання соціальних послуг з понеділка по п’ятницю. Дякуємо за небайдужість!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На автівку для захисника з Тального збір закрито, – повідомляє організаторка

Читайте нас також в Telegram!

27.07.2022 10:19
Переглядів: 632
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.