Волонтерка з Катеринопільщини поділилась враженнями від поїздки на фронт

Щодня наші волонтери наближають мить Перемоги. Попри втому, проблеми, злі язики, вони працюють і нас надихають. Майже у кожному українському місті чи селі є такі самовіддані люди. Є вони і в Звенигородському районі на Черкащині.

Так, зокрема, в Єрківській громаді молода мама, директорка музичної школи Анна Гунченко поклала на свої тендітні плечі вантаж, з яким не кожен чоловік впорається. Аня не лише координує значний сегмент волонтерського руху громади, а й бере участь у поїздках, відвезенні гуманітарної допомоги на фронт, у найгарячіші точки.

«Коли я особисто вперше поїхала на фронт і побачила, що там відбувається, для мене час зупинився і думки зависли в повітрі. Вперше мій страх перейшов в ті емоції, коли потрібно максимально працювати.

Переосмислення і жага до Перемоги додає колосальних сил. Кожна поїздка – це ще одна нова сходинка до Перемоги», – розповідає.

Більшість поїздок на фронт, спілкування з відважними українськими воїнами додають волонтерам сил, адже з’являється розуміння правильності обраного шляху та впевненість у невідворотності нашої Перемоги.

Втім, трапляються й досить небезпечні подорожі. Саме такою була одна з останніх поїздок єрківчан. «Цього разу поїздка була вкрай небезпечною,– розповідає Анна, – адже їхали під обстрілами, під звуки градів, коли зникає навігація та повністю зв’язок, але Бог оберігає та завжди охороняє. Цього разу ми, заблукавши, заїхали в украй небезпечну зону. Час зупинився, страх затаївся так глибоко в душі, серце калатало з максимальною швидкістю.., але, дякуючи військовим, які допомогли, ми змогли “вибратися” з тієї зони, де навіть птахи не літали і природа зависла в страху, окам’яніла від болю та суму. Словами це передати неможливо. Кожен клаптик землі вже немає сил кричати від того болю…Там просто час зупиняється…»

Таке горе принесли окупанти на нашу квітучу сонячну землю. Але Аня переконана, що наші воїни – найкраща армія в світі, мужні, непереможні й, дякуючи їм та мудрому українському народу, Україна незабаром розквітне.

Всім, хто бажає долучитись до підтримки українського війська, інформуємо.

Саме зараз в Єрках триває збір воїну-земляку на тепловізор: 4731219123821112 (карта дружини захисника).

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: На засіданні Ради оборони Тальнівської громади назвали, які магазини та аптеки працюватимуть під час можливого блекауту

Читайте нас також в Telegram!

22.11.2022 15:22
Переглядів: 1167
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.