Водія, що збив 16-річну дівчину на Водохреща, ув’язнили на 5 років

Водія, що збив 16-річну Наталку Слободенюк на Водохреща, позбавили волі на 5 років.

За цією трагедією наше видання спостерігає від початку, хоч вона й трапилася за межами Черкаської області − у селі Кальниболота на Кіровоградщині. Однак не можливо було залишити знедолених батьків, які періодично втрачали віру в правосуддя, наодинці з їхнім горем. Відтак ми ретельно стежили за всіма етапами розслідування: «Криваве Водохреща: 23-річний водій «Ланоса» збив трьох неповнолітніх дівчат, одну на смерть» (стаття за січень 2019), «Мамо, чого мене поховали?» (травень 2019 ), «За вбивство 16-річної дівчини можуть дати 2 роки умовно» (серпень 2019).

І ось нарешті суд виніс вирок: 5 років ув’язнення. Мати загиблої дівчинки − Тетяна Слободенюк такий вирок підтримує, оскільки боялась, що чоловік, повинний у смерті її донечки, взагалі може уникнути покарання. «Ми вдячні всім журналістам, які разом з нами боролися, людям, що нас підтримували, судді за справедливе рішення», − каже жінка. Окрім того, розповідає, що підозрюваний визнав свою провину і погодився, щоправда частково, компенсувати завдані матеріальні та моральні збитки. «Втім, гроші – не головне, головне, що хоч якась трохи справедливість є», − вважає мати.

Нагадаємо, ДТП трапилось 19 січня близько 9-ої вечора. Водій з місця пригоди втік. Наталка Слободенюк від страшних травм померла в Новоархангельську в лікарні після опівночі. Дві її подружки (одна з Ямполя Черкаської області) отримали сильні забої.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

21.11.2019 14:53
Переглядів: 1265
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.