''Від знань, навиків, уміння вчителів залежить майбутнє народів і націй''

4 жовтня в Єрківському будинку культури відзначали кілька свят поспіль: День учителя, День усиновлення, День музики, День бібліотекаря, День людей похилого віку. Тож не дивно, що глядацький зал був заповнений.

Розпочалось святкування з привітань голови Єрківської ОТГ Леоніда Польового. Побажавши всім здоров’я та щастя, він вручив грамоти кращим педагогам, бібліотекарям, музикантам, керівникам гуртків: Наталії Польовій, Надії Мазур, Ларисі Янворській, Анні Гунченко, Якову Андрусову, Лесі Якшовій, Валентині Козієнко та іншим. Кожен заклад освіти й культури отримав від голови також пакунок із подарунками.

«Професія вчителя шанувалася з давніх-давен,− наголосив посадовець, − шанується вона й сьогодні, бо від знань, навиків, уміння вчителів залежить майбутнє народів і націй. Від того, що ви посієте, шановні вчителі, в ці молоді маленькі душі (оте розумне, добре, вічне), буде залежати і наше майбутнє».

Далі розпочався концерт, підготовлений силами музичної школи, місцевих гуртків та співробітників будинку культури. Феєричні виступи подарували присутнім вихованці відділу хореографії. Особливо запам’яталася танцювальна інсценізація на тему казки «Попелюшка». Діти грали, мов справжні актори. В головній ролі – тендітна Катя Куцаєнко.

Пісні, танці, музика були від душі. Кожен артист викладався на повну. Завершили програму виступом місцевого хорового колективу «Червона калина», який вийшов на сцену в нових народних костюмах, куплених за фінансової підтримки депутата Верховної Ради Андрія Стріхарського.

У кінці заходу голова громади подякував усім артистам, організаторам за прекрасний концерт та подарований гарний настрій.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

11.10.2019 10:33
Переглядів: 574
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.