”Від супермена до джентльмена” – конкурс найкращих юнаків пройшов у Катеринополі

У суботу, 10 грудня, в Катеринопільському ліцеї відбувся вечір-конкурс “Від супермена до джентльмена” .1-ше місце виборов 15-річний Вадим Олійник, відомий як незмінний ведучий багатьох місцевих свят.

Двома тижнями раніше проводили аналогічне змагання з-поміж дівчат – “Від пацанки до панянки”, у якому перемогла Анжеліка Ткачук (15 років).

На початку заходу ведуча Марія Триліс повідомила: “Ми провели опитування дівчат, щоб визначити, яким має бути ідеальний чоловік. З’ясувалося, що, насамперед, він повинен бути гарним господарем, і далі – мати почуття гумору, бути мужнім і галантним”.

У конкурсі взяли участь 7 учасників: Назарій Куценко, Олексій Гончар, Дмитро Белей, Максим Марченко, Вадим Олійник, Дмитро Глоба та Олексій Пустовойтенко. Оцінювали хлопців педагоги – вчителька англійської мови Інна Гриценко та психолог Віта Гончаренко, а також зал із друзями та вболівальниками.

Учасники пройшли випробування в кількох турах: “Вітання” (візитівка), “Господарювання” (шаткували капусту для салату), “Сповивання” (малюка-ляльки), “Гуморист”, “Дартс” (метання дротиків у повітряні кульки), “Викрутаси” (як вийти із непростої життєвої ситуації), “Бодибілдинг” та “Депутат”.

Більшість конкурсів мали гумористичне забарвлення. Хлопці відверто кепкували над собою, вчителями та батьками. Висміювали підкаблучництво, “мамусиних синочків” і особливо новітні суспільні тенденції ─ чоловічу манірність, нездоровий інтерес до гламуру, моди, шопінгу та салонів краси. Зал щоразу реагував дружним сміхом та оплесками.

Останній конкурс був серйозний. Ліцеїсти мали визначити, на що витратять мільйон гривень, якщо розбагатіють. Майже всі не забували про рідний ліцей, батьків. Дехто чесно зізнавався, що частину грошей покладе на свій рахунок. Але були й такі, що планували витратити мільйон на будівництво очисних споруд та встановлення фільтрів для води (Олексій Гончар) або ж на Будинок для престарілих (Назарій Куценко), будівництво спортзалу та на підручники (Дмитро Белей). Переможець – Вадим Олійник ─ розділив “свій” мільйон на три частини: “Насамперед, я побудував би притулок для бездомних тварин, оскільки це є дуже гострою проблемою для нашого містечка. Тварини покинуті просто напризволяще і повсякчас потерпають від людської байдужості й черствості. Залишок я б направив на будівництво доріг, які теж у жахливому стані. І ще ─ дав би частину коштів на потреби ліцею”.

Власне, усі учасники отримали грамоти про перемогу в якійсь номінації: “Приз глядацьких симпатій” ─ Назарій Куценко, “Містер-оригінальність” – Олексій Гончар, “Містер-стиль” – Дмитро Глоба, “Містер-ерудит” – Дмитро Белей, Максим Марченко (2-й “Віце-містер”) та Олексій Пустовойтенко (1-й “Віце-містер”) увійшли в трійку лідерів.

Кращий хлопець ліцею розповів про себе нашому виданню: “Єдиної і неповторної ще не знайшов. Захоплююсь грою на гітарі. Вивчаю в інтернеті. Пробую виконувати пісні “Океану Ельзи”, “Бумбокс”, навіть Гімн України. З майбутньою професією ще не визначився. Знаю точно, що це буде не філологія. Щось із математикою пов’язане. Точні науки мені ближчі й зрозуміліші, ніж гуманітарні”.

Нам вдалося поспілкуватися також із переможницею дівчачого конкурсу ─ Анжелікою Ткачук. “Найскладнішим для мене було випробування, як витратити мільйон. Після довгих роздумів я вирішила, що віддала б ці кошти на новорічні подарунки для дітей із малозабезпечених сімей. Дуже хочеться, щоб усі діти були щасливими! “─ розповіла ліцеїстка.

Цікавимось, за кого дівчина тепер вболівала. “Звичайно за Вадима. Це мій друг, тому я за нього щиро хвилювалася, навіть зіграла у його “Вітанні” роль сестри-скандалістки. Він до останнього не вірив, що виграє, вважав, що погано підготувався. Я теж не розраховувала на свою перемогу. Це для мене було дуже великим сюрпризом.”

Чим живе “Міс ліцею”, що планує, з ким зустрічається? “Ні, моє серце ще вільне, ─ каже Анжеліка. “Дуже хочу вступити на журналістику у Львівський університет імені Івана Франка. Але батьки та родичі мене переконують, що це дуже небезпечна й невдячна професія. Вони хочуть, щоб я була перекладачем. Однак я стою на своєму. Вважаю, що людина повинна займатися тим, до чого у неї лежить душа, до чого вона відчуває покликання, а не просто продавати себе за гроші. Дуже сподіваюсь, що моя мрія здійсниться.”

З-поміж планів Анжеліки – написати наукову роботу для Малої академії наук. “Я обожнюю літературу. Й українську, і зарубіжну. Мій улюблений письменник ─ Еріх Марія Ремарк. Я прочитала чимало його творів. Захоплююсь, як він поєднує описи почуттів, особистого, хвилювань разом з картинами війни, побуту. Ще мені дуже подобається наш катеринопільський поет Микола Штепан. Він такий юний, але в нього неперевершена громадянська лірика, часто навіть пророча. Хочу про нього написати наукову роботу для МАН або ж про Валентину Коваленко. Ще остаточно не визначилась”.http://viche.ck.ua/upl/131220161741571458311.jpg

Багато емоцій після двох вечорів було також у вчителів. “Мене дуже здивувала Анжеліка. Ми її знаємо як надзвичайно скромну, тиху дівчинку. А тут вона себе відкрила по-новому. Така жартівниця! Молодець. Усіх зачарувала грою та артистизмом,” ─ поділилася враженнями директор ліцею Анна Цьоменко.

Вечір завершився дискотекою.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

13.12.2016 18:00
Переглядів: 1484
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.