Великодній ярмарок солодощів у Катеринополі

20 квітня у 1-ій школі Катеринополя пройшов великодній фестиваль солодощів “Смачнофест”. Метою заходу було зібрати 35 000 гривень для облаштування “Лего – кімнати”, про яку мріють учні початкових класів. Кошти необхідні, щоб зробити ремонт: осучаснити, замінити вікна, двері, підлогу, установити кольорові панелі, пофарбувати стіни та стелю. Триває також збір лего-кубиків.

Погода в день ярмарку видалася на славу: сонячна. Школярі створили фотозону із великих фанерних писанок, які виготовляв кожен клас окремо. Торгівля йшла жваво. Лунала музика. Звідусіль підходили люди, щоб скуштувати смаколиків. В обідню перерву приєднались до когорти покупців також співробітники сусідніх установ та організацій. Порція домашнього торта коштувала від 7 до 5 гривень, печиво, кекси, ведмедики, горішки, трубочки від 2 до 5. Великим попитом у відвідувачів користувались домашні вареники з картоплею та капустою по 1 гривні за штуку. Діти припрошували, заохочували, змагались між класами, хто більше наторгує. Результат утішив організаторів, спільними зусиллями назбирали близько чималеньку суму. Свято вдалося, торгівля теж!

“Старт проекту “Лего-кімната” для учнів 1-4 класів Катеринопільського НВК №1 покладено! − похвалилась у “Фейсбук” заступник директора Ольга Норенко − Сьогодні на нашому “Смачнофесті” завдяки усім причетним до цього фестивалю: учням, батькам, вчителям, гостям нашого ярмарку, поварам, технічним працівникам ми зібрали майже 11 тисяч гривень. Кожен клас намагався отримати найбільше коштів, адже товар для продажу був різноманітним. Голова шкільного парламенту Володимир Бобров і міністр фінансів школи Юлія Яшкіна здійснювали збір коштів, які будуть передані для проведення ремонту в “Лего-кімнаті”. Дякую всім за підтримку проекту!”

Як бачимо, коли діти ставлять собі мету, вони її досягають. Нещодавно школярі 1-ої школи збирали кошти на шкільний кінотеатр. Зараз він радо приймає відвідувачів. Сподіваємось, що і цю мрію учнів буде втілено. З гарним почином!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

26.04.2018 22:58
Переглядів: 670
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.