Василя Кураша нагородили за виховання патріотизму

Василя Кураша, директора Вікнинського НВК, за поданням обласної профспілки нагородили премією імені Олександра Захаренка за багаторічну сумлінну працю на ниві навчання та виховання дітей, формування в них національних і загальнолюдських цінностей, патріотизму, ідеалів громадянського демократичного суспільства.

“Дуже приємна відзнака. Мені взагалі близький меседж Захаренка “Спіши творити добро”. Схиляюся перед цією тезою. Стараємося в міру своїх сил. Ось і недавно зібрали на шкільному ярмарку гроші, 700 гривень передали у Катеринопіль у Червоний хрест. А так ми постійно займаємось волонтерством. То АТОвцям допомагаємо, то комусь на лікування збираємо кошти. Інколи (при потребі) до 20 тисяч назбирували. У нас це як правило. Діти печуть тістечка, приносять вишивки, в’язання, хто що вміє робити, усе продаємо, а виручку спрямовуємо на благодійність. Так і живемо, і малечу до цього привчаємо”, ─ розповів Василь Іванович.

Нагадаємо, щорічну премію імені Олександра Захаренка було впроваджено рішенням Черкаської обласної державної адміністрації 2007 року на 70-річчя видатного черкащанина, Народного вчителя СРСР та УРСР з метою увіковічення його ім’я та піднесення ролі й авторитету педагога в суспільстві.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

05.10.2016 13:46
Переглядів: 611
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.