Василь Ткаченко та Павло Прокопенко кидають дротики краще за всіх

8 вересня у Городищі відбувся фінал змагань “Найспортивніше село Черкащини – 2018”. Цього дня без упину не вщухав дощ. Тож спортсмени, які змагались під відкритим небом, склали іспит ще й на витривалість.

16 команд, що представляли різні райони області, боролись за першість із дартсу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок, гирьового спорту, міні-футболу та перетягування канату.

У фіналі змагань звання “Найспортивніше село Черкащини – 2018” виборола вже вдруге поспіль команда з села Хрестителеве Чорнобаївського району. Саме вона захищатиме честь Черкащини в останньому турнірі “Краще спортивне село України”, який проходитиме в селищі Ворохта Івано-Франківської області.

Друге місце відвоювали учасники із села Кочубіївка Уманського району, а третє − команда із села Кривоносівка Золотоніського району.

Відповідно до Положення проведення змагань, переможці отримають грошові винагороди: за перше місце – 30 тисяч, за друге – 20 тисяч, за третє – 15 тисяч гривень.

Катеринопільщину цього року представляли переможці районних змагань –

спортсмени із Новоселиці на чолі із сільським головою Павлом Прокопенком. Про успіхи команди дізнаємось із офіційного сайту Катеринопільської держадміністрації та районної ради: дартс –2 місце, армреслінг – 4 місце, шашки – 5 місце, перетягування канату – 5 місце. У зональних змаганнях з міні-футболу команда Катеринопільського району вибороли 2 місце у своїй підгрупі, набравши 68 очок, що у загальній фінальній таблиці відобразилось 7-11 місце.

Цікаво, що з влучності метання дротиків Павло Прокопенко випередив усіх сільських голів, поступившись лише Василю Ткаченку, очільнику села Кам’яний Брід Лисянського району.

У загальному заліку команда із Новоселиці виборола 6 місце, пропустивши поперед себе команди села Княжа Звенигородського району та Мліїїва Городищенського району.