У Єрківській ОТГ відремонтували місток через Тікич

Дві кладки через Гнилий Тікич у селі Залізнячка Єрківської ОТГ є важливими для багатьох мешканців. Ними жителі скорочують шлях, добираючись додому, на роботу, в магазини, просто в гості. Однак усе, рано чи пізно, виходить з ладу, зношується. Особливо ж, коли цьому «допомагають» буревії, обледеніння.

Вранці 3 лютого люди виявили, що металеві перила на одній із кладок лежать на снігу. Перша реакція: відрізали збирачі металу. Однак насправді все було значно простіше.

«Колись на цю кладку впала деревина, перебила перила, — розповідає староста Залізнячки Микола Шевченко,— їх приварили, але мороз, лід зробили свою справу і кріплення знову «розірвало». Я зателефонував у наш комунгосп, ті мобільно відреагували, доставили на місце бензогенератор, зварювальний апарат, і все швидко поладнали. Зробили в той же день. До обіду. Дякуємо також за допомогу місцевим жителям, які допомогли відчистити кладку від льоду. Там взагалі люди молодці. Є такі, що при потребі посипають місток, слідкують за безпекою».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

10.02.2021 15:30
Переглядів: 854
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.