У Єрківській ОТГ обрали нового директора школи

27 травня у Єрківській ОТГ відбувся конкурс на посаду директора Єрківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені В’ячеслава Чорновола. Конкурс проводили в актовій залі селищної ради. На посаду керівника школи подала заяву одна претендентка – вчителька української мови Ірина Петрівна Лінчевська. До комісії конкурсу увійшли представники батьківського комітету (Оксана Даріуш, Лариса Драгомощенко), селищні депутати (Василь Будник, Микола Чумак), представники центрального органу виконавчої влади (Олена Чмигова, Ірина Кравченко).


За результатами випробування (письмове тестування, ситуаційне завдання, презентація перспективи розвитку школи) претендентка на посаду директора Ірина Лінчевська набрала 33,1 бали, що відповідає критеріям оцінювання. Члени конкурсної комісії провели також співбесіду з нею у форматі «запитання-відповідь».
Комісія подала кандидатуру Лінчевської на затвердження селищному голові Леоніду Польовому. Пропонують оформити з нею контракт для початку на два роки.
Відеозапис засідання конкурсної комісії оприлюднено на офіційному вебсайті Єрківської селищної ради.
Досі на посаді директора працювала також учителька української мови Валерія Онатій.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

04.06.2021 11:10
Переглядів: 2470
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.