У Єрках повісився 54-річний В’ячеслав Швець

25 листопада у Єрках повісився 54-річний В’ячеслав Швець.

Керівник прес-служби поліції у Черкаській області Дмитро Грищенко так прокоментував цю подію: “25 листопада в селищі Єрки було виявлено факт суїциду. Проведено слідчі дії. Слідів насильства на тілі самогубця не виявлено. За показами очевидців, чоловік зловживав алкоголем і неодноразово погрожував звести рахунки з життям. Цього разу здійснив задумане. Справу закрито”.

“Це трагедія не одного дня. На покійного казали Хома або Хомич”, ─ розповідає місцева мешканка Лідія Панченко.

За її словами, він раніше сидів за вбивство дружини, точніше співмешканки, бо дружина його покинула дуже давно.

“Випивав. Після чергової п’янки подзвонив у міліцію і сказав, що вбив жінку. Міліціонери йому не відразу повірили, оскільки він був дуже п’яний. Однак на виклик приїхали. Йому дали десь років 6, але вийшов на волю через 4, достроково, за законом Савченко. Без роботи не сидів, робив у людей: десь дров нарубає, десь каналізацію вичистить, на будівництві допоможе”, – продовжує жінка.

“Але вдома нічого до пуття не доводив. Кажуть, у нього навіть дверей не було. Одіялом завішав, так і жив. Картоплю посадив, а потім розсердився і скосив її разом із бур’яном. Ходив у поліцію відмічатись, мусів це робити до закінчення строку. У п’ятницю, 25 листопада, цей строк ніби мав спливти. У четвер у нього була чергова гулянка. А в ту ж таки п’ятницю Славка знайшли повішаним у своєму будинку. Шкода хлопця! Він як людина непоганий був, але горілка проклятуща його зі світу зжила”, ─ впевнена єрківчанка.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

02.12.2016 16:19
Переглядів: 1115
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.