У Вікниному на Катеринопільщині презентували нову фотозону

9 червня у Вікниному презентували новостворену фотозону, місце відпочинку та зустрічі випускників «Приїжджайте частіше додому». Її облаштували на території Вікнинської школи за ініціативи учнів 9 та 11 класів. Керівниками проєкту виступили педагог-організатор Любов Сущенко та бібліотекар Галина Російчук.
На урочистому відкритті директор закладу Василь Кураш відзвітував про зібрані та використані кошти. В цілому проєкт обійшовся у 33 818 гривень. На втілення задуму пішли кошти спонсорів (ФГ «Гончар О.А.» с. Вікнине – 13 500 грн., БФ «МХП Громаді» – 5 428 грн.,ТОВ «Урочище Журавське» с. Криві Коліна – 5000 грн., СТОВ «ім. Ватутіна» с. Юрківка – 2000 грн. Загальна сума – 25 928 грн.) та кошти вікнинської громади (шкільний ярмарок – 2 140 грн., 11 клас – 1650 грн., 9 клас – 1000 грн., Кураш Василь Іванович – 2 000 грн., Доценко Юлія Василівна – 500 грн., Байдалінов Юрій Миколайович – 200 грн., Доценко Галина Василівна – 200 грн., Стояненко Наталія Іванівна – 200 грн.).
За зібрані гроші вікняни створили чудовий куточок для відпочинку. Це лавочки (6 штук), лелече гніздо, сонячні ліхтарі, напис із камінців (Приїжджайте частіше додому), озеленення (50 кущів самшиту), декор території (вишиті рушники – малюнок на плитах). При створені фотозони були використані матеріали: клей СМ, плити, цемент, ґрунтовка, фарба, декоративний камінь, плити, труби тощо.


Керівник проєкту Любов Сущенко каже, що вона вдячна всім, небайдужим жителям села, спонсорам за допомогу й підтримку, а найбільше «Урочищу Журавському» (Володимиру Мовчану, Ігорю Новицькому), що першими виділили кошти на реалізацію задуму, дали йому старт, і представникам благодійного фонду «МХП Громаді», які підтримали проєкт на завершальному етапі. Крім того, Любов Володимирівна, перебуваючи в оточенні старшокласників, зауважила: «Я дуже рада, що зібралася вся наша команда. Це не перший наш проєкт у такому складі. З цими дітьми можна зробити дуже багато. Їх просто треба правильно організувати. З ними можна гори звернути. Тому я хочу подякувати також їм та їхнім батькам. Наш задум – створити місце зустрічі випускників. Наші випускники особливі! Це показав попередній проєкт, коли треба було голосувати за вікнинський дитячий майданчик. Наші випускники (з близького, далекого зарубіжжя) активним голосуванням «підняли» нас на 2-ге місце. Цю фотозону ми даруємо їм. Випускникам усіх поколінь. Даний проєкт нас навчив працювати в команді, дав можливість глибше пізнати учнів, навчив працювати для громади, безкорисливо, а також – жити порядно. Адже те, що створено самими дітьми, не буде ними ж нищитися».


Зі слів Любові Сущенко й Галини Російчук, найважче було зробити напис. Працювали і вечорами, і по вихідних.
До слова, над втіленням проєкту працювали не лише старшокласники, а й менші дітки. Зокрема внуки Любові Володимирівни – Назар (школярик) та Богдан (дошкільня) – допомагали під час розфарбовування.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.06.2021 12:40
Переглядів: 749
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.