У Шостаковому в старенької видурили гроші

Черговий раз жертвою шахраїв стала літня жінка. Зловмисники завітали до старенької, що мешкає одиноко, видурили в неї накоплені кошти і втекли. Подія трапилася у селі Шостаковому, що на Катеринопільщині. За чутками, йдеться про досить чималу суму – 70 тисяч гривень. Однак сільський голова Микола Піщаний цього не підтверджує.

− Хто і звідки вигадав цю суму – не знаю. Поліція мовчить, інформації не розголошує. Потерпіла теж. Може перед кимось злочинці відчиталися? − дивується Микола Петрович, −Я не можу ні підтвердити, ні спростувати, бо такою інформацією не володію. Факт заволодіння коштами був. Якось вплинули на бабусю, можливо використали гіпноз. Але суми не знаю. Ніхто її конкретно не називав. Жінку, слава Богу, не зачепили. Постраждала лише матеріально. Сумно, що так чинять з літніми людьми! Бабусі близько 80-ти років.

Як донести до стареньких, щоб не довіряли незнайомцям та не впускали їх до своєї оселі? Скільки разів уже преса й телебачення розповідали про подібні випадки, однак щоразу наступаємо на одні й ті ж граблі. Застерігайте своїх родичів, близьких та сусідів, щоб були обачними! Соцзабез гроші не міняє старі на нові! Це роблять виключно шахраї!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

17.12.2018 11:28
Переглядів: 1103
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.