У Мокрій Калигірці створять опорну школу та призначать директора

На черговій сесії Мокрокалигірської сільської ради на розгляд депутатів було запропоновано рішення про створення опорного закладу освіти громади на базі нинішньої Мокрокалигірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Депутати цю ідею підтримали. Окрім того, сільрадою було прийняте рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора опорного закладу освіти.
Призначення керівника закладу освіти здійснюватиметься засновником (Мокрокалигірською сільською радою) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника вперше – строком на два роки. Призначення керівника відбуватиметься за результатами конкурсного відбору, що проводитиметься відповідно до Положення про конкурс та на підставі розпорядження сільського голови шляхом укладення контракту.
Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, така, що пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Кінцевий термін подання документів: 8 червня 2021 року до 17:00 год.. Конкурсний відбір відбудеться 18 червня. З деталями та Положенням про проведення конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті Мокрокалигірської ОТГ: http://mkalygirska.gromada.org.ua/more_news/.

Марина КАМІНСЬКА

26.05.2021 13:08
Переглядів: 1043
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.