У Мокрій Калигірці хочуть призупинити виділення землі - Вісті Черкащини

У Мокрій Калигірці хочуть призупинити виділення землі

Фото тематичне

22 лютого у Мокрокалигірській громаді відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Керуючись законним правом, останнім часом багато людей почали звертатись до місцевих рад з проханням щодо виділення земельних наділів. Така ситуація і в Мокрокалигірській ОТГ. Однак під час процедури «виділення-оформлення» повсякчас виникає багато спірних питань, суперечок. Часто трапляється також, що люди просять землю, але витрачатись на її оформлення (приватизацію) не поспішають.
Саме про це говорили на комісії, а також порушили питання про здійснення інвентаризації земель у громаді та призупинення виділення земельних ділянок у користування доти, поки не буде проведена повна інвентаризація. Щодо земель за межами населених пунктів, то вони, зі слів чиновників, на даний час перебувають в оренді, а, отже, не можуть бути розділені й передані в приватну власність.
Визначаючи першочерговість у справі отримання вільних земельних ділянок, комісія дійшла згоди, що її мають учасники бойових дій, воїни АТО та ООС.
На цьому ж засіданні було затверджено технічну документацію на земельні наділи для рибогосподарських потреб, що розміщені у Сухій Калигірці (12,2289 га і 5,5824га ), Мокрій (7, 8202 га і 9,4558 га) та Ярошівці. (Нормативно-горошова оцінка: 1 кв.м – 1,59 грн.).
До слова, ділянки в Сухій і Мокрій Калигірках будуть виставлені на аукціон для продажу права оренди на земельних торгах, а ділянку в Ярошівці передадуть в оренду громадській організації рибалок-любителів «Реп’яхівське».

Марина КАМІНСЬКА

04.03.2021 11:20
Переглядів: 668
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.