У Катеринополі завершили ремонт даху дитсадка ''Казка'' - Вісті Черкащини

У Катеринополі завершили ремонт даху дитсадка ”Казка”

“Вартість проекту 1 мільйон 200 тисяч гривень, ─ розповідає селищний голова Іван Гегедош. ─ Більшу частину суми ми отримали з держбюджету за підтримки депутата Верховної Ради Геннадія Бобова. 100 тисяч гривень нам виділили із районного бюджету і 60 тисяч ─ це спонсорська допомога “НВФ “Урожай”. Підрядник місцевий – будівельна бригада Володимира Музиченка. Зробили шатровий дах, утеплили стелю, вкривши її керамзитом. Тепер вона вже ніде не протікає і температура в приміщенні піднялась на 4 градуси”.

“У плані соціально-економічного розвитку селища також передбачені кошти на утеплення мінеральною ватою стін цього садочка, штукатурку та фарбування.─ продовжує розповідь Іван Тіберійович. ─ Але перш ніж до цього приступати потрібно завершити процес заміни вікон. У 2015 році ми замінили усі вікна в приміщеннях, де перебувають дошкільнята (за рахунок коштів, виручених від продажу пам’ятника Леніну), але є ще частина будівлі, у якій навчаються учні початкових класів, там потрібно замінити ще близько13 вікон. У перспективі хочемо також поставити в садочку твердопаливний котел, щоб мати альтернативу дорогому газопостачанню”.

“Ми дуже вдячні всім за допомогу в ремонті даху – Геннадію Бобову, Олександру Коваленку, Михайлу Морозюку, “Урожаю”, підряднику, районній та селищній владі, ─ каже завідувач Лариса Кожушко. ─ Всім, всім. Цей дах від самого початку був зроблений неправильно. Тому ми мали з ним дуже багато проблем. Ремонтували частинами фактично всі 30 років від здачі будівлі в експлуатацію. Але толку від тих ремонтів було мало. В одному місці підлатали, а в іншому – протекло. Невдало було зроблено площу відведення дощової води. Наразі цю проблему усунули, утеплили, перекрили, під ’єднали водостічні труби, поставили блискавковідводи. Ще раніше замінили частину вікон, з яких так дуло в окремих кімнатах, що штори гойдалися. Тепер наш садочок має куди кращий вигляд, виблискує 5-ма куполами. Ремонт добре позначився на енергозбереженні. У 2016 році ми використали газу суттєво менше, ніж у 2015, не кажучи вже про 14-й (до заміни вікон). Мріємо, щоб ще й стіни нам допомогли до пуття привести, адже вони в нас досі навіть не розшиті й холодні. Дуже вдячні підряднику за професійний підхід до справи”.

Ремонт даху садочку “Казка” розпочався у другій половині жовтня, до Нового року його майже завершили. Досі тривали додаткові та косметичні роботи – встановлення водостоків, блискавковідводів тощо.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

17.02.2017 11:06
Переглядів: 2515
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.