У Катеринополі закрили на карантин дитсадок - Вісті Черкащини

У Катеринополі закрили на карантин дитсадок

У Катеринополі з 8 по 14 квітня закрили на карантин центр розвитку дитини «Сонечко». Таке рішення прийняли на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради. Причина – захворювання одного із співробітників центру на COVID-19.

У закладі працює 42 особи педагогічного та технічного персоналу, зараховано 123 дітей. Останнім часом садочок відвідували 43 дитини.

На час карантину працівникам закладу нададуть оплачувані відпустки. Їм буде здійснено експрес-тестування на виявлення антигену SARS-COV-2. В приміщенні дитсадка проведуть належну в таких випадках дезінфекцію.

«Незрозуміло, чому карантин увели лише на тиждень. Адже інкубаційний період цього підвиду коронавірусу, як нас запевняють по телевізору від 1 до 14 днів. Можливо це лише попереднє рішення, а потім знову продовжать. Вважаю, це не дуже обдумано, оскільки батькам треба планувати, що робити з дітьми й на який період. Майже в усіх робота. Це або відпустки брати, або дітей, можливо інфікованих, водити з собою на роботу. Побоююсь, що більшість роботодавців відпусток мамкам не дадуть», – прокоментувала дане рішення мати одного з вихованців.

За повідомленням завідувача Катеринопільського лабораторного відділення Дмитра Богославцева, станом на 7 квітня (від початку року) на території Катеринопільської громади зареєстровано 296 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. Найбільше у Катеринополі – 161 особа, Новоселиці – 22 та Пальчику – 32 особи.

За даними місцевої первинки від Нового року одужало 199 осіб. Станом на 7 квітня у стаціонарі лікувались 9 людей, решта амбулаторно. На території громади з 1 січня було 6 летальних випадків із позитивним результатом на COVID-19.

Медики закликають суворо дотримуватися всіх карантинних заходів та вакцинуватись. На щеплення можна записатись через реєстратуру (096-858-53-12), сімейного лікаря або сільського фельдшера.

Марина КАМІНСЬКА

09.04.2021 17:28
Переглядів: 847
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.