У Катеринополі визначились із допомогою для дітей-сиріт

На 10 сесії Катеринопільської селищної ради Звенигородського району затвердили Програму соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2021-2025 роки.
«Шановні депутати! – звернувся до народних обранців місцевий очільник освіти Володимир Химич. – Чинним законодавством для цих категорій дітей передбачено ряд пільг. Щоб їх забезпечити, пропонується до вашого розгляду Проєкт Програми. Йдеться насамперед про надання одноразової матеріальної допомоги дітям-сиротам, яким виповнилось 18 років, та про забезпечення дітей-сиріт шкільною формою або компенсацією за неї. Основним розпорядником коштів буде відділ освіти. Кошти виділятимуться щороку, виходячи з потреби й кількості дітей. Прошу підтримати».
У залі поцікавились, про яку суму мова. Посадовець розтлумачив, що ціна питання залежатиме від кількості дітей-сиріт. Станом на 1 вересня в Катеринопільській громаді зареєстровано 37 таких діток. Визначено 700 гривень компенсації за форму. В цілому це 28 тисяч. Ще трьом дітям цьогоріч виповнюється 18 років. Їм виплатять по 1800 гривень.
Одноголосно депутати цю Програму підтримали.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

11.09.2021 10:45
Переглядів: 321
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.