У Катеринополі школярі навчаться через «Classroom» та «Вайбер»

Фото з інтернету

Катеринопільські школярі перейшли на дистанційне навчання. Слава Інтернету, який рятує навчальний процес під час карантину. Враженнями від такої форми навчання поділились місцеві вчительки.
– Усі вчителі працюють із дітьми дистанційно через сайт школи та «Вайбер», − розповідає Валентина Юрпольська з Катеринопільського НВК №2. − Вчителі дають дітям завдання, ті роблять, потім скидають на перевірку. «Вайбер» у педагогів дзеленчить цілодобово. Кожен класний керівник створив свою групу й через неї працюють. Діти, що цікаво, відгукуються. Мабуть, теж уже заскучали за школою.
– Я працюю у Шостаківському НВК, − каже Лариса Бойченко, − а чоловік у 1-ій школі Катеринополя. Досі ми працювали з дітьми через «Вайбер», а з понеділка працюватимемо у форматі «Classroom» на «Google диск». Так буде зручніше. Бо коли діти кидають відповіді чи роботи на «Вайбер», пам’ять телефону швидко забивається, постійно треба чистити. А так інформація зберігатиметься в Інтернеті. Кожен вчитель приєднає своїх дітей до тих чи інших предметів і будемо працювати. Сюди ж можна аудіо, відео скидати. Це як сайт, коли школяр відкриє урок, там уже є тема, завдання, вказаний термін, до якого часу треба виконати. А як хтось чогось не зрозумів – ми пояснимо через телефон та «Вайбер». Помітили: діти більше розуміють, що треба самостійно працювати.
Окрім того, щоранку вчителі подають керівництву інформацію про стан здоров’я учнів, а щовечора звітують директорам про виконану роботу.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

26.03.2020 09:00
Переглядів: 842
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.