У Катеринополі ще 4 співробітники дитсадка захворіли на COVID-2019

Про це повідомляють на офіційному сайті Катеринопільської громади. За рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради, що відбулася 13 квітня, та зважаючи на те, що днями ще у двох вихователів та двох працівників обслуговуючого персоналу виявили COVID-2019, було прийнято рішення продовжити карантин у центрі розвитку дитини «Сонечко» ще на тиждень, тобто до 21 квітня 2021 року.

Нагадаємо, 7 квітня місцевою комісією ТЕБ було запроваджено в цьому садочку карантин із 8 по 14 квітня, оскільки кухар закладу захворів на коронавірус. Відтоді в «Сонечку» здійснювали тестування персоналу та проводили заходи з дезінфекції.

13 квітня у Катеринопільській селищній раді відбулась робоча нарада, на якій заслухали завідувача Катеринопільським лабораторним відділенням Дмитра Богославцева, головного лікаря Катеринопільського ЦПМСД Олену Пироженко та очільницю Катеринопільської багатопрофільної лікарні Людмилу Борецьку.

Медики повідомили, що на день зібрання по громаді зареєстровано 302 особи із підтвердженим COVID-2019 за ПЛР дослідженнями та швидкими тестами. За прогнозами медпрацівників, ще близько двох тижнів кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, ймовірно, збільшуватиметься. Лікарі закликали неухильно та чітко дотримуватися карантинних обмежень.

Після запровадження заборони на відвідування хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні, серед медичного персоналу та 73 пацієнтів Катеринопільської багатопрофільної лікарні інфікування на ковід не виявлено.

Учасники наради обговорили також доцільність переведення закладів освіти громади на дистанційну форму навчання, але, проаналізувавши стан поширення захворюваності на ковід серед дітей, поки що утрималися від прийняття кардинальних рішень.

Марина КАМІНСЬКА

15.04.2021 10:37
Переглядів: 822
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.