У Катеринополі розшукують 70-річного чоловіка - Вісті Черкащини

У Катеринополі розшукують 70-річного чоловіка

Катеринопільська поліція розшукує 70-річного (06.01.1949 р.н.) Миколу Васильовича Палауса, жителя Катеринополя, який 19 грудня близько 14-ої години пішов з дому і не повернувся. Мобільного зв’язку з чоловіком немає. За даним фактом розпочато досудове розслідування за статтею 115 – «умисне вбивство». Прикмети: зріст близько 170 см, худорлявої статури, обличчя продовгувате, волосся сиве, коротке з залисинами, очі сіро-зелені. Був одягнений у коричневу шубу, темну спортивну шапку, темні спортивні штани, калоші. Ходить, опираючись на палицю.

Усіх, хто володіє інформацією, щодо перебування Миколи Палауса або іншими даними, що можуть допомогти слідству, просять телефонувати за номером (04742) 2-21-71. Адреса відділення: 20501, Черкаська обл., Катеринопіль, вул. Соборна, 51.

Катеринопільчани кажуть, що Палаус часто прогулювався містечком. Це якраз був період туманів. Чоловік міг потрапити під авто.

Наразі поліція разом з добровольцями здійснили пошукові роботи на значній частині селища (центр, переїзд, Куликівський цвинтар, вул. Вільного Козацтва, Ходюка тощо). Пошуки Палауса тривають.

Рідний брат Миколи каже, що про місцеперебування його навіть не здогадується.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

25.12.2019 20:30
Переглядів: 3246
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.