У Катеринополі пропонують розміщувати потенційно хворих на COVID – 19 у колишньому відділенні гінекології - Вісті Черкащини

У Катеринополі пропонують розміщувати потенційно хворих на COVID – 19 у колишньому відділенні гінекології

Для боротьби з поширенням коронавірусу на Катеринопільщині створено штаб. Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19, на території району обрано першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Коваленка, начальником штабу − очільника апарату Костянтина Кисіля, секретарем − завідувача сектором з питань цивільного захисту Владислава Завальського. Про це інформує офіційний сайт районної влади. До складу штабу ввійшли голова райради Віталій Верета, головні лікарі первинної й вторинної ланок Олена Пироженко та Людмила Борецька, завідувач місцевим лабораторним відділенням Дмитро Богославцев, районні начальники − поліції (Олександр Колос), Держпродспоживслужби (Олексій Полянський), ДСНС (Руслан Слободяник), відділу освіти (Ірина Міненко), соцзабезу (Олександр Вовкотруб), а також селищний голова Катеринополя Іван Гегедош, голови Мокрокалигірської та Єрківської громад Вікторія Пипа й Леонід Польовий.
У ході першого засідання штабу було вирішено: 1) посилити роз’яснювальну й інформаційну кампанію щодо запобігання COVID, 2) зібрати кошти для потреб медичних установ, 3) створити запаси ліків, засобів індивідуального захисту, медичного обладнання та продуктів для лікарняного харчоблоку.
Шпиталь для хворих із підозрою на коронавірус головлікар вторинки запропонувала створити на базі колишнього відділення гінекології (на 50 ліжок), яке забезпечене водою й каналізацією. «У разі необхідності медичний персонал буде розміщено в приміщенні денного стаціонару (8-ліжок). Вхід та вихід до відділення окремий», − наголосила лікарка.
Тим часом, катеринопільчани нарікають, що нема зворотного зв’язку із владою та не здійснюється щоденне інформування населення щодо епідеміологічної ситуації в районі, як це роблять у Черкасах, скажімо, або в Звенигородці. Щодня районом ширяться все нові й нові чутки, а спростовувати їх ніхто не береться. Доводиться черпати інформацію виключно з обласних джерел.
– Нам би було значно спокійніше, аби на сайті Катеринополя чи району повідомляли про стан справ саме у нас: скільки хворих на ГРВІ, чи є в когось пневмонія, чи звертались по меддопомогу люди з підозрою на COVID, − пишуть у соцмережах.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

04.04.2020 09:06
Переглядів: 2742
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.