У Катеринополі представили нового голову райдержадміністрації - Вісті Черкащини

У Катеринополі представили нового голову райдержадміністрації

29 травня  голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар після засідання Катеринопільської районної ради представив нового очільника місцевої райдержадміністрації Володимира Коваленка. Указ про це призначення Президент України Володимир Зеленський підписав кількома днями раніше – 25 травня.

Володимир Коваленко для Катеринопільщини фігура не нова. Тут проживає він сам та його родина вже багато років. Діти дорослі. Дружина працює вчителькою в школі. Певний період очолював фінуправління. Останнім часом був тимчасово виконуючим обов’язки голови Катеринопільської райдержадміністрації, а раніше – першим заступником голови.

У Катеринополі його знають як досвідченого управлінця, менеджера, стриману виважену людину. Толерантну. Неконфліктну. З почуттям гумору.

Представляючи Коваленка, Роман Боднар наголосив, що шукали на цей пост людину совісну й професійну, готову втілювати адмінреформу та «приймати можливо непопопулярні рішення». Саме ці риси, за його оцінкою, поєднав новий голова райдержадміністрації, який знайшов спільну мову як із райрадою, так із сформованими ОТГ. «Ми шукали людину, яка вже має досвід. Нові лиця – це не завжди краще рішення. Бо, окрім обличчя, людина повинна мати за спиною ще й управлінський досвід, уміння комунікувати з людьми, вміння визначати пріоритети, мати принципи, совість», – зауважив обласний очільник.

Голова райради Віталій Верета, в свою чергу, наголосив, що за 5 років тісної співпраці не мав з Коваленком жодної конфліктної ситуації, з якої б вони не знайшли спільного рішення.

Приймаючи вітання, Володимир Коваленко подякував голові обласної державної адміністрації та Президенту за довіру й пообіцяв її виправдати.

Чиновник зауважив, що добре знає проблеми регіону, зокрема стан доріг.  «Тут є питання і ми над ним працювали й будемо працювати», – пообіцяв він.

На завершення зустрічі Володимир Коваленко подарував Боднару альманах «Катеринопільщина: край хліба, квітів і добра» та збірку місцевого поета, що загинув у юному віці, Миколи Штепана.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

31.05.2020 10:07
Переглядів: 1762
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.