У Катеринополі планують відремонтувати поле для міні-футболу - Вісті Черкащини

У Катеринополі планують відремонтувати поле для міні-футболу

Загалом 8 проєктів було подано народним депутатом від 196 виборчого округу Андрієм Стріхарським на Комісію з розгляду пропозицій та підготовки рекомендацій щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. На реалізацію цих проєктів загалом передбачається близько 10 мільйонів гривень державної субвенції, умовою надання якої є наявність належно затверджених проєктів з проведеною експертизою (див.: «Порядок затвердження проєктів будівництва і проведення їх експертизи», Постанова Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560).
Поміж проєктів, що фінансуватимуться, є також один із Катеринополя. Йдеться про капітальний ремонт поля для міні-футболу на стадіоні «Колос». Обсяг субвенції складе 819 876 тисяч гривень. «Проблема міні-футбольного поля дуже актуальна, – коментує помічник депутата Микола Ткаченко, – оскільки воно одне в містечку і молодь любить там займатися, а покриття зовсім вийшло з ладу».


На жаль, не вдалося реалізувати більше проєктів з причини їх відсутності. Надалі чиновникам, від яких залежить інвестиційна політика в регіоні, потрібно працювати ефективніше, щоб вчасно реагувати на відповідні виклики та залучати більше інвестиційних коштів.
Зокрема, щоб отримати кошти на реконструкцію поля для міні-футболу, помічнику депутата довелось самому опікуватись виготовленням проєктно-кошторисної документації та проведенням експертного звіту.
Загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію всіх 8 проєктів по 196-му округу, запропонованих народним депутатом Андрієм Стріхарським, до включення у відповідне рішення Кабінету Міністрів України, становитиме 9 млн. 846 тис. 036 грн.. Реалізація проєктів передбачена у 2020 році.

Марина КАМІНСЬКА

29.06.2020 11:32
Переглядів: 760
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.