У Катеринополі обурилися суддівством футбольного матчу

У суботу, 6 серпня, відбувся восьмий тур чемпіонату Катеринопільського району з футболу. ФК “Катеринопіль” на стадіоні “Колос” приймав команду ФК”Єрки”.

Суперники пішли в атаку на ворота без розвідки. Карета швидкої допомоги забрала Сергія Чернієнка для надання допомоги проти якого єрківчанами двічі застосовувалися грубі не футбольні методи, але суддя О. Рябченко не призначив хоч би штрафного удару. На невдоволення тренера катеринопільчан Анатолія Дубовцева суддя відповів: “А це тобі не балет”.

Навіть незначні порушення гравців ФК “Катеринопіль” суддя помічав та зупиняв гру, а на грубощі гравців ФК “Єрки” його свисток не реагував. Нападник єрківчан грубо збиває захисника, останній висловлює невдоволення, а кривдник починає боксерськими методами доказувати правоту і як результат – з поля видалено обох гравців. Перший тайм завершується виходом катеринопільського нападника сам на сам із голкіпером єрківчан, але суддя дає свисток: тайм завершився.

У другій половині гри при подачі м’яча в зону воріт гості оформляють автогол, 1:0. Вадим Коріненко зі штафного зрівнює рахунок. Нападник Олексій Шматко чисто обігрує гостей і рахунок 2:1. Під завершення гри В. Коріненко реалізує пенальті, гра завершується внічию, 2:2.

На футбольному полі найбільше запам’ятався суддя матчу Олександр Рябченко. Так заведено, що команда, яка грає на виїзді, привозить і суддю. З першої хвилини гри і до завершення матчу було дуже багато моментів неправильного суддівства Рябченка, що знецінює футбол. Вболівальники зрозуміли, що взяли Олександра Рябченка спеціально щоби “вбити” команду ФК “Катеринопіль”. Стадіон “Колос”, обурений таким суддівством Олександра Рябченка, перебував на межі зриву. Невдоволених утримували від розправи над суддею.

Анатолій Дубовцев в протоколі за результатом гри вказав, що в грі приймав участь гравець команди ФК “Єрки”, який отримав у попередній грі зайву жовту картку. Представник команди ФК”Єрки” не міг про це не знати, про це на початку гри повідомлено суддю.

ФК “Катеринопіль” з 19 очками займає першу позицію у турнірній таблиці.

У середу, 17 серпня, “Катеринопіль” на виїзді в с. Ярошівка проведе матч з ФК “Ярошівка”, а в суботу, 13 серпня, на стадіоні “Колос” у Катеринополі відбудуться районні змагання за найспортивніше село з таких видів спорту: міні-футбол, армрестлінг, гирьовий спорт, дартс, шахи, перетягування канату.