У Катеринополі на День селища можна буде виграти подорож за кордон - Вісті Черкащини

У Катеринополі на День селища можна буде виграти подорож за кордон

День селища в Катеринополі цього річ відзначатимуть 23 серпня. Початок оголошено на 18-ту годину. Окрім традиційних заходів: нагородження, концерту, дискотеки, зони розваг для дітей (батути, гірки), частування кашею та варениками, організатори пообіцяли кілька сюрпризів. Один із них – це розіграш поїздки за кордон.

«Головним призом нашої лотереї ми обрали романтичну подорож на двох за кордон. Це буде невеличкий тур Європою. Виїзд автобусом зі Львова. На 2-3 дні. Цікавих варіантів безліч. Можливо Польща або Угорщина-Австрія, Чехія або Італія. З напрямом визначимось пізніше. Якщо хтось виграє подарунковий сертифікат, але не захоче з якихось причин мандрувати, зможе його передарувати іншій парі. Скажімо, батьки можуть віддати дітям чи навпаки», − розповів нашому виданню селищний голова Іван Гегедош. Ціна лотерейного квитка – 100 гривень.

Виступ ватутінської танцювальної студії «Dance pro style» під керівництвом Ольги Очкасової відбуватиметься в Катеринополі не вперше. Але цьому колективу завжди тут раді. Катеринопільчанам припали до смаку запальні танці в стилях хіп-хоп, брейк-данс та на східні мотиви.

Хто буде хедлайнером свята наразі не розголошують. Але інтригують, що буде «сюрприз від організаторів».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.08.2019 12:58
Переглядів: 1683
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.