У Катеринополі лише чухаються, дивлячись на дороги - Вісті Черкащини

У Катеринополі лише чухаються, дивлячись на дороги

З часів першої цьогорічної відлиги катеринопільчани скаржились у соцмережах на стан доріг, адже асфальт зійшов разом зі снігом. Люди знімали фото, відео, демонструючи ями та ковбані на дорожньому покритті, в надії привернути увагу місцевих чиновників, зокрема голови ОТГ Володимира Коваленка. Сподівалися, що з відступом морозів розпочнеться обіцяний перед виборами масштабний благоустрій селища і громади в цілому. Однак голова, схоже, не поспішає виконувати обіцянки, адже обіцяного, як відомо, три роки очікують.

«Оце жахіття! Ні проїхати, ні пройти! Шановний голова громади, Вийдіть з теплих кабінетів, виведіть своїх помічників і подивіться на реальний стан справ. Найдовша вулиця селища, найбільше інтенсивний рух… Освітлення майже відсутнє. Як рухатись пішоходам і транспорту? Можливо пора вже взятись до роботи?» — писали в спільноті «Катеринопільська громада» («Фейсбук») 2-го березня про вулицю В’ячеслава Чорновола. А вулиця 30-річчя Перемоги, мабуть, у день 30-річчя Перемоги виглядала краще, ніж 28 лютого цього року.

12 березня у Катеринопільській ОТГ відбулось засідання виконкому, на якому нарешті згадали про дороги, але згадали не з тим, щоб невдовзі почати ремонт, а лише вивчити їхній стан, внести пропозиції та винести на сесію питання про виділення коштів. «Під час розгляду питань на засіданні найбільшу увагу селищний голова Володимир Коваленко приділив ремонту доріг комунальної власності Катеринопільської територіальної громади, — хваляться на офіційній сторінці селищної ради. — Він дав протокольне доручення старостам сіл до 25 березня 2021 року провести обстеження стану доріг комунальної власності та надати свої пропозиції щодо проведення ремонтних робіт на аварійних ділянках з великою ямковістю. Голова також наголосив на необхідності відпрацювання чіткої координації дій щодо визначення обсягів та видів ремонтних робіт та виділення коштів з селищного бюджету для першочергового проведення ремонту найбільш аварійних ділянок доріг комунальної власності. Володимир Андрійович доручив заступнику селищного голови — начальнику відділу «Центру надання адміністративних послуг» Костянтину Кисілю та начальнику відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлового-комунального господарства селищної ради Максиму Левчуку узагальнити інформацію та пропозиції подані старостами сіл щодо необхідних обсягів і видів ремонтних робіт та подати їх на розгляд послідуючої сесії селищної ради».

Отже, якщо в інших громадах (станом на кінець березня) уже можуть розпочати ремонт, у Катеринополі ще тільки «вноситимуть пропозиції», а ремонтуватимуть, очевидно, як вдарить спека або літні зливи. Все в «кращих» традиціях. Утім, катеринопільчанам не вперше літувати (як і зимувати) без доріг. Потроху звикають.

 Марина КАМІНСЬКА

20.03.2021 12:10
Переглядів: 1348
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.