У Катеринополі горіли будматеріали - Вісті Черкащини

У Катеринополі горіли будматеріали

6 лютого близько 10-ї вечора у господарчій будівлі, що розташована на території катеринопільської ЗОШ №1 на вулиці Соборній, спалахнула пожежа. Силами катеринопільських та єрківських рятувальників за годину її вгамували.

“Це було підсобне приміщення, ні навчальні класи, ні люди, слава Богу, не постраждали, ─ каже керівник відділу освіти молоді та спорту Ірина Міненко.─ Там зберігалися переважно будівельні матеріали фірми-підрядника (плівки, скловата тощо), що здійснює ремонт школи. Ймовірно, пожежа виникла через незгаслий недопалок. Ведеться слідство. При нашому відділі створено комісію, яка вивчатиме обставини та причини займання. До цієї комісії увійшли представники райради, райдержадміністрації та ДСНС. Чекаємо на об’єктивне і всебічне розслідування”.

“Займання виявив наш сторож, ─ розповідає директор школи Лідія Піддяча. ─ Він же викликав поліцію, пожежників, мене та Ірину Міненко. За попередніми підрахунками школа зазнала збитків на суму 6.732 гривні, це без урахування обгорілого приміщення. Постраждали верстати. Яких збитків зазнала фірма-підрядник, що зберігала там будівельні матеріали, мені невідомо. Роботи з капітальному ремонту школи у нас проводить будівельна фірма “Сівана” з Київської області, яка виграла тендер. Добре, що пожежа не перекинулася ще й на сусіднє приміщення. В обгорілій будівлі немає ані пічного опалення, ані електрообігрівачів, його обігрів здійснюється централізовано”.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

08.02.2017 11:58
Переглядів: 742
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.