У Катеринопільському НВК №2 мріють про спортзал та нову їдальню

Питання добудови Катеринопільського НКВ №2 порушують давно. Адже там досі їдальня розміщена в окремому приміщенні (за межами навчального корпусу), а спортивної зали нема взагалі. Заняття з фізкультури проходять на спортмайданчику або ж у спортзалі будинку культури, до якого від школи хвилин 7-10 ходьби. Це створює очевидні незручності як для школярів, так і для вчителів. У школі нині навчається 330 учнів (з філіями понад 400). У перспективі, коли відбудеться реорганізація шкіл району, наповнюваність класів може ще суттєво збільшитися. Проект добудови виготовлений, однак на перешкоді до його втілення стоїть брак коштів.

У чергове підняли це питання з приїздом у Катеринопіль голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара. Посадовець відвідав школу, поспілкувався з педколективом, ознайомився з проектом, експертною оцінкою.

«Уже за моєї каденції, а я тут працюю директором 20 років, – каже Лідія Мандрика, – цей проект переробляли разів три. Щоразу на це витрачаються чималі кошти, а зрушень немає. Станом на минулий рік, аби втілити задумане, нам потрібно було понад 25 мільйонів. Тепер потрібно знов перераховувати. Згідно з проектом на першому поверсі добудови має бути спортзал, на другому – їдальня, 5 класних кімнат, санвузли, а в підвалі – тир».

Боднар відповів, що пустих обіцянок давати не буде, але прикладе максимум зусиль, щоб допомогти у цій справі. Як варіант – розглядатимуть залучення громадськості, місцевого та обласного бюджетів, спонсорських коштів.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

05.06.2020 11:14
Переглядів: 777
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.