У Катеринопільському ліцеї вирує життя - Вісті Черкащини

У Катеринопільському ліцеї вирує життя

Голова Катеринопільської райдержадміністрації Ольга Ніколенко ознайомилась з інноваційними можливостями Катеринопільського ліцею та вручила учням 4 нові ноутбуки для LEGO- лабораторії.

У відповідь ліцеїсти під керівництвом вчительки інформатики Оксани Тараненко продемонстрували очільниці району всі можливості власноруч створених роботів. Андрій Попович та Назарій Піщаний влаштували показові змагання роботів – сумоїстів.

“Завдяки виділеним з районного бюджету на умовах співфінансування коштам, а це 500 тисяч гривень, у цьому навчальному році ліцей отримав обладнання для трьох навчальних кабінетів, у тому числі інтерактивні дошки, які використовуються під час проведення уроків вчителями ліцею”, − пишуть на сайті закладу.

Ольга Петрівна оглянула відремонтовані та дооснащені кабінети хімії, фізики,біології, актову залу та LEGO- лабораторію.

Тим часом, наш земляк, родом із Шостакового, член наглядової ради Національного банку України, доктор економічних наук, почесний голова піклувальної ради Катеринопільського ліцею Василь Фурман взяв участь у церемонії вручення паспортів ліцеїстам. Ця подія повернула Василя Миколайовича у спогади про шкільні роки.

“З дитинства люблю школу, − каже він. − Чому? Мабуть тому, що багато прекрасного, починаючи з підготовчої групи, пов’язаного зі школою. І найважливіше − свого часу школа дала мені знання і любов до знань…

Дуже приємно було побувати у Катеринопільському ліцеї на святі вручення паспортів громадянина України випускникам ліцею. Гарна традиція! Бажаю Катеринопільському ліцею і надалі бути одним із кращих навчальних закладів Черкащини, і не лише в рідній області, а випускникам − стати успішними українцями!”

Нагадаємо, що в 2017 році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання Катеринопільський ліцей посів 2 місце поміж шкіл Черкаської області.

У 2016 році Катеринопільський ліцей переміг у проекті “Інноваційні школи Черкащини”. Як результат – отримав інноваційні засоби навчання та “LEGO-клас”, займаючись у якому, учні закріплюють отримані знання з математики, логіки, фізики, інформатики.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

21.02.2018 10:50
Переглядів: 1082
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.