У Катеринопільському комунгоспі новий старий начальник - Вісті Черкащини

У Катеринопільському комунгоспі новий старий начальник

Розпорядженням Катеринопільського селищного голови з 1 квітня 2021 року призначено Підгірного Петра Григоровича на посаду начальника «Катеринопільського селищного житлово-комунального господарства» на умовах контракту строком на 1 рік. Про це інформують на офіційному сайті Катеринопільської селищної ради (https://katerynopil-miskrada.gov.ua/).
Для більшості катеринопільчан це не стало дивиною. «Ой, та це абсолютно прогнозований результат, – коментують місцеві жителі. – Віктор Котенко (керівник, якого звільнили у зв’язку із закінченням контракту) на виборах підтримував Івана Гегедоша, колишнього селищного голову, а Підгірні – Володимира Коваленка – нинішнього. Особливо Марія – дружина чи то співмешканка Петра Григоровича зі своїми «подругами» дворянського походження – коханкою Пушкіна Анною Керн та Аллою Князевою (яких у Катеринополі чомусь ніхто не знає) – активно виступали у соцмережах проти колишнього селищного голови. Та й не могло бути інакше, адже через конфлікт із Гегедошем, який наповратився був перевірити комунальне підприємство, Підгірні звільнились з роботи. Скільки бруду відтоді було вилито на колишнього голову! Дивно було б, аби «Черкащани» за це не віддячили. Зокрема Підгірних уже знайшла нагорода. Нині Петро Григорович очолить комунгосп, а там, мабуть, і Марія Олексіївна повернеться. Цікаво, чи повернеться в комунгосп собака, який любить ласувати фінансовою документацією? Чи, можливо, він тепер піде на підвищення й працюватиме у Катеринопільській селищній раді?»
Нагадаємо, 2019 року в Катеринополі розгорівся конфлікт між директором комунгоспу Петром Підгірним та селищним головою Іваном Гегедошем, який прагнув провести на комунальному підприємстві фінансову перевірку. В результаті конфлікту Петро та Марія Підгірні звільнились з роботи. Петро Григорович, з виходом на пенсію, всупереч волі селищного голови преміював себе 5-ма окладами. Згодом з’ясувалось, що під час його керування було знищено ряд документів за 2017-2018 роки, у зв’язку з тим, що їх пошматувала собака, випадково закрита на складі, й вони, за висновком комісії комунгоспу (голова – Наталія Пампуха, секретар – Марія Підгірна), не мали науково-історичної цінності та втратили практичне значення. У селищній раді тоді скаржились, що знищено майже 30 папок.
Із питаннями про знищення документів та преміювання Підгірного тодішнє керівництво селища планувало звернутись до суду. Однак поміж селищних депутатів VII скликання, де понад 46% становили «Черкащани», ця ініціатива не знайшла необхідної підтримки.
У розмові з представниками видання «Про Катеринопіль» уже нинішній голова селищної ради Володимир Коваленко зауважив, що Петро Підгірний – єдиний, хто проявив ініціативу взятися за управління комунгоспом.
Зауважимо, що оголошень про конкурс на посаду начальника комунального підприємства на сайті Катеринопільської селищної ради ми чомусь не знайшли. Є там лише «підбір кандидатури на вакантну посаду швачки» для центру надання соціальних послуг від 18 березня 2021 року.
– Очевидно, до вибору швачок у нас ставляться більш зважено, ніж до призначень керівників підприємств, – жартують катеринопільчани.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

09.04.2021 12:50
Переглядів: 1199
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.