У Катеринопільській ОТГ провели нараду з бізнесом

31 травня голова Катеринопільської селищної ради Володимир Коваленко зустрівся з місцевими підприємцями та керівниками установ. Як повідомляють на офіційному сайті, «основним питанням обговорення стало налагодження тісної та продуктивної співпраці між селищною радою та місцевим бізнесом селища Катеринопіль»: спільними зусиллями розвивати громаду, дбати про її благоустрій, забезпечувати охорону правопорядку, підтримувати розвиток культури та спорту в ній.
Голова закликав усіх долучитися, до благоустрою, впорядкування території, аби громада відповідала гаслу «Катеринопільщина – край хліба, квітів і добра», а також наголосив на потребі відновлення в громаді 18 камер спостереження та необхідності підтримки місцевого загону самооборони.
До слова, катеринопільський бізнес не дуже полюбляє такі заходи, оскільки вважає, що з нього досить і сплати податків. «Не розумію, чому я повинен підтримувати спорт чи самооборону, якщо в громаді є відділ спорту й відділення поліції. Якщо хтось, скажімо наш обласний депутат Сашко Коваленко, хоче мати приватну охорону, це не означає, що всі підприємці мають на неї скидатися», – прокоментував один із бізнесменів, що проігнорував захід. Поза тим, варто зауважити, місцеві самооборонівці неодноразово ставали в нагоді в пошуках зниклих дітей, людей та в забезпеченні правопорядку на масових заходах. Щоправда, останнім часом, з огляду на ситуацію з коронавірусом, масові заходи, мабуть, відновлять не скоро.

Марина КАМІНСЬКА

12.06.2021 15:10
Переглядів: 759
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.