У громаді на Звенигородщині підприємці створили свято для дітей

У Мокрій Калигірці на Черкащині АЗК «БРСМ-Нафта» та ТОВ «Сиророб» влаштували свято для дітей працівників заводу і навколишніх сіл.

Понад дві сотні діток розважали на шкільному стадіоні професійні аніматори, проводили флешмоби, вікторини, конкурси. Тут можна було зробити аквагрим, взяти участь у захоплюючому шоу мильних бульбашок, поспілкуватися зі справжнісінькими пожежниками, загасити умовну пожежу та зблизька оглянути сучасне пожежне авто. Було і цікаво, і пізнавально.

Крім того, як інформує співробітниця «БРСМ-Нафти» Юлія Турко, упродовж усього свята на локації працювали станції зі смачними хот-догами від Mr. Grill, дітей також пригощали круасанами і солодкими напоями. У якості подарунків малеча отримала яскраві бандани й футбольні м’ячі, двадцять з яких партнери презентували місцевій школі та дитячому садку.

Усі, кому вдалося потрапити на свято, отримали заряд позитиву. «Сказати дякуємо – це дуже мало. Ці чудові люди створили свято не тільки дітям, молоді, але й дорослим, бо в останні місяці ми всі пригнічені, стан душі тривожний і напружений. Ці дві години повчального відпочинку стали нам бальзамом для душі, а дітям приємною казкою. З гарним настроєм та задоволенням всі пішли по домівках. В серці залишились гарні спогади та цінні поради, що стосуються теперішніх подій. Ваша праця безцінна. Дякуємо!» – відгукнулась одна із учасниць заходу Тетяна Говрас.

На жаль, не всі мешканці Мокрокалигірської громади та околиць знали про свято. Шкодують, що не змогли відвідати. Але організатори переконують, що воно не останнє, будуть ще, і тоді спробують залучити набагато більше дітей.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На Катеринопільщині збирають кошти на дрон для військового

Читайте нас також в Telegram!

 

17.08.2022 17:17
Переглядів: 501
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.