У чемпіонаті Катеринопільського району лідерів стало троє

У суботу, 16 липня, відбувся п’ятий тур чемпіонату Катеринопільського району з футболу. ФК “Катеринопіль” на виїзді провів напружений матч з командою “Маяк” с. Вікнине. При тотальній перевазі на полі катеринопільчан в середині другого тайму рахунок був 1:0 на користь господарів поля. Гол забили з кутового. У другій половині другого тайму Олексій Шматко забиває перший гол у відповідь. Далі наступив перелом у грі. До кінця гри Олексій Шматко встигає зробити хек-трик. Гра завершилась перемогою ФК “Катеринопіль” 4:1.

А за тиждень ФК “Катеринопіль” програв ФК “Ярошівка ” з рахунком 0:3, без участі у грі 6 гравців основного складу.

ФК ” Катеринопіль “з 12 очками разом з ФК” Єрки”та ФК “Ярошівка ” розділяює першу позицію у турнірній таблиці.

24 липня ФК “Катеринопіль” проведе матч на виїзді з ФК ” Новоселиця”.