”Система не працює”

− Не розумію, скільки разів я ще повинна приїхати у соцзабез, щоб отримати довідку про нарахування субсидії, − каже пані Оксана з Новоселиці. − Коли не прийду: то розрахунок ще не готовий, то система не працює, щоб роздрукувати. Останній раз, коли я запитувала, а було це в 20-х числах грудня, Наталія Лізанець, спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій, навіть у комп’ютер не заглянула, сказала, що система не працює, та й годі. За мною ще троє людей вийшли з тим же результатом. Усі, хто отримав такі довідки, хваляться, що підходив за ними до знайомих у соцзабезі. А мені що робити? У мене там знайомих немає!

− Я за цією довідкою посилала нещодавно доньку, − каже катеринопільчанка Олена. − Та прийшла з пустими руками. Сказали, щоб зверталася після Нового року, бо не працює система. А коли вона в них запрацює? У квітні місяці? Набридло вже! Ходимо туди, мов на роботу, з жовтня. Раніше нарікали, що не можуть все вчасно підрахувати, бо в них працює дуже мало людей, а тепер кажуть, у квитанції побачите, скільки вам дали кубів. Навіщо мені їхня квитанція? Я наперед хотіла знати, щоб розуміти, скільки газу я можу в місяць використовувати, а що доведеться наганяти дровами. Дзуськи! Так довідки і не дали. Нехай їм комп’ютери закуплять нові чи що?

Тим часом в інших районах такі проблеми відсутні. У Тальнівському, зокрема, люди про результати надання субсидій змогли дізнатися своєчасно.

Олександр ГРИГОРУК

итайте також: ”Що не місяць то нова ціна, коли це вже припиниться?”

05.01.2018 13:07
Переглядів: 686
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.