Ставок під Залізнячкою на Катеринопільщині без води і риби - Вісті Черкащини

Ставок під Залізнячкою на Катеринопільщині без води і риби

У суботу 9 листопада 2019 року жителі Залізнячки вирішили сходити до Лемешівського лісу за грибами, але на півдорозі побачили від ставка, що під лісом, тече вода. Про це повідомили інших односельчан. Під’їхали Андрій Радванський, Вадим Шевченко, Валерій Горовенко, Сергій Домрачев, Микола Скороход, Віталій Курінний та інші небайдужі. Люди прибули якраз на завершення – води у ставку вже нема, а жива риба у ящику.

У кінці серпня 2019 року Катеринопільська РДА, як орендодавець, звернулась з листом до Сергія Лебединця, який орендує став, з вимогою до 1 жовтня 2019 року погодити та довести до відома населення умови загального водокористування та провести визначення санітарних норм якості води. А до 1 листопада 2019 року забезпечити благоустрій прибережної смуги, розчистити об’єкт від бур’яну, очерету та рогози. До 1 травня 2020 року підняти рівень водного плеса до визначених норм.

Прибувші на став небайдужі представники громади завернулись до Сергія Лебединця з вимогою роз’яснити чому жодний пункт вимог не виконаний. На що останній відповів, що адміністрація йому не указ, а сільські люди тим більше. Наголосив, що не повинен людям показувати документи.

Місцеві викликали поліцію. На її вимогу орендодавець документи щодо його дій на ставку не показав.

Як стало відомо на останній сесії Черкаської обласної ради Сергій Лебединець

став депутатом від Радикальної партії.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Цікаво: Юні тальнівці знову серед найкращих

17.11.2019 08:14
Переглядів: 1905
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.