Стасику Лисенку знайшли клініку в Іспанії та в Туреччині - Вісті Черкащини

Стасику Лисенку знайшли клініку в Іспанії та в Туреччині

Головний нейрохірург направляє в Туреччину

“Одна знайома знайшла нам клініку, що погодилась оперувати Стасика, в Іспанії, ─ розповідає мама хлопчика Юлія Тищенко.─ За все про все просять 100 тисяч євро. Але, щоб туди потрапити, нам потрібен був висновок, направлення головного дитячого нейрохірурга України.

Звичайно, таких коштів у нас немає. Уся надія на допомогу Міністерства охорони здоров’я та благодійність. Щойно ми повернулися з Харкова, їздили за дозволом. Нас прийняв Олександр Духовський і запропонував два варіанти: привезти лікаря зі Швейцарії в Харків або направити Стасика для лікування в Туреччину.

Обидва коштуватимуть близько 40 тисяч доларів. Перший я відкинула, бо він передбачає обов’язкове хірургічне втручання, часткове видалення пухлини, плюс променева терапія. Зупинилась на другому, оскільки є шанс, що в Туреччині застосують тільки кібер-ніж (радіохірургію). Духовський мене підтримав.

Я вже розмовляла з офіційним представником клініки Стамбулу. Він зараз перебуває у Києві. Пообіцяв, що за кілька днів нам підготують документи, необхідні для оплати й виїзду. А поки Духовський нас направив зробити магнітно-резонансну спектроскопію у київській клініці “Борис”. Процедура робиться під наркозом. Нейрохірург запевнив, що це розвантажить трохи наше перебування в Туреччині, до того ж – результати спектроскопії, зроблені у “Борис”, турецькі клініки не переробляють, вони їм довіряють. На днях їдемо в Київ”.

“Чужих дітей не буває”

“Дуже-дуже вдячна людям за допомогу, не тільки фінансову, а й моральну, інформаційну. Тепер я зрозуміла: чужих дітей не буває. Усі допомагають, хто чим може. І в магазинах люди збирають кошти, і в установах, садочках, школах. Звичайно, певна сума вже є: це й наші заощадження, допомога батьків, родичів, співробітників, благодійні внески, але попереду в нас не тільки лікування чи операція, але й дорогі аналізи, реабілітація, проживання за кордоном. Тож вдячні кожній гривні, що нам передають. Я переконана: Стасик житиме. Інакше просто не може бути”.

“Ми все переживемо гідно”

Цікавлюся, як зараз почуває себе малюк.

“Постійно голову боком держить і чомусь почав прикривати рукою ліве око. Дуже виснажила його поїздка в Харків, але, думаю, не через хворобу, а від незвички, та й маленький же він іще. Тепер треба готуватись до Києва і далі. Сподіваюся, ми все переживемо гідно. Я зробила повну ревізію цінностей, тільки тепер зрозуміла, яке значення має кожен прожитий день. Усі турботи, хвилювання про буденні справи, що були досі, розвіялись, як мильні бульбашки, має значення тільки здоров’я сина”.

Нагадаємо, що у 4-річного катеринопільчанина Стасика Лисенка нещодавно виявили пухлину мозку. В Україні клініки відмовились оперувати хлопчика через малий вік та важкодоступність пухлини. Єдине, що пропонували – хіміотерапію. Однак батьки роблять усе можливе, щоб зберегти дитині життя.

Реквізити мами: ПриватБанк ─ 4149 4978 5409 5157 ─ Тищенко Юлія Миколаївна. Телефон: 098 92 75 901

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

10.02.2017 12:54
Переглядів: 1282
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.