Соняшникове поле кропили пестицидами з гелікоптера - Вісті Черкащини

Соняшникове поле кропили пестицидами з гелікоптера

Осінь – пора збору соняшнику. Для того, щоб культура швидше сохла, досвідчені господарі обробляють її десикантами – хімічними препаратами із групи пестицидів, що викликають зневоднення тканин рослин. Це прискорює їхнє дозрівання і полегшує збір урожаю.

Для обробки десикантами своїх полів агропромислова компанія “Кернел” задіяла гелікоптер. Нам вдалося зафільмувати процес заправки гелікоптера пестицидами на одному з полів між Вікненим та Радчихою.

Працівники не дуже охоче ділилися виробничими секретами. “Оброблятимемо соняшник, щоб краще сохнув. Чим саме, ми не знаємо. Це міг би агроном пояснити, але його зараз тут немає”,─ сказав один із них.

Уже від менеджера компанії “Сингента” (спеціалізується на продажу засобів захисту рослин) Наталії Подоляк ми дізналися, що найпопулярнішим і найефективнішим десикантом є препарат “Реглон Супер”.

“Він допомагає зібрати урожай в рекордний термін, зменшує відсоток вологості насіння, що суттєво економить час необхідний для просушування, мінімізує втрати при зборі врожаю, пришвидшує термін збору (5-7 днів після внесення), призупиняє розвиток хвороб: сіру та білу гниль, фітофтороз,”─ розповіла Наталія.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

16.09.2016 10:54
Переглядів: 1131
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.