Скільки землі отримали катеринопільські учасники бойових дій?

У Катеринополі Черкаської області на сесіях, та й в пресі, неодноразово підіймалось питання, як забезпечуються земельними наділами учасники бойових дій: скільки всього в громаді учасників бойових дій, скільки з них отримали земельні ділянки по 2 га для ведення особистого селянського господарства?
Наразі голова Катеринопільської громади Володимир Коваленко дав відповідь на це питання (щоправда частково) у своєму звіті (див.: «Земельні ресурси та екологічні питання»). Отже, зі слів голови, за період з 2015 по 2020 роки передано у власність для ведення особистого селянського господарства за межами та в межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО 89 земельних ділянок, загальною площею 174,7770 га.
З грудня 2020 по грудень 2021 року передано у власність учасникам бойових дій, учасникам АТО, афганцям та членам сімей загиблих учасників АТО 61 земельна ділянка до 2 га для ведення особистого селянського господарства за межами та в межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади. З них: учасникам АТО – 58,9001 га 31 особі, членам сімей учасників АТО – 36,5 га 19 особам, учасникам бойових дій, в т.ч. афганцям – 20,3 га 11 особам.
На жаль, громадськість так і не почула найцікавішого: скільки учасників бойових дій ще не отримали по 2 га землі. А також: скільки громадян України (за згадуваний період) отримали в громаді такі наділи і поміж них, скільки було мешканців Катеринопільської громади. Отже, картина в цілому виглядає неповною. За отриманою інформацією, люди не можуть сформувати об’єктивного враження про результативність роботи селищної ради. Адже громадськість цікавить не статистика, а реальні справи, які можна оцінити лише в розрізі порівняння.
В звіті голови є лиш скупа згадка (без деталізації) що за січень-листопад 2021 року селищною радою розглянуто 955 заяв та клопотань про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою і 411 заяв та клопотань про затвердження технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Ще є невеличка довідка за грудень 2020-го.
Звітність передбачає відкритий діалог. Отже, сподіваємось почути відповіді на поставлені питання.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Поки в Катеринополі ділять землю, атовці почекають

12.01.2022 14:25
Переглядів: 571
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.