Школярі з Катеринопільщини висадили квіти та облаштували зону відпочинку

Школярі Лисичобалківського ЗЗСО, що на Катеринопільщині Звенигородського району, причепурили шкільне подвір’я, висадивши біля рідної школи багаторічні квіти й дерева.
«Ще з давніх часів квіти в житті людей грали величезну роль. Вони завжди асоціювалися з любов’ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю. Тож учні 5 класу висадили близько сотні цибулин тюльпанів і нарцисів, які вже ранньою весною створюватимуть піднесений настрій і надихатимуть на творчість. Учні 7 та 9 класів облаштували частину шкільної території під зону відпочинку. Власноруч змайстрували лавочки та висадили хвойні дерева, адже ще з давніх давен священним центром визнавалися різні види хвойних. Спостерігати, як ростуть власноруч посаджені дерева, рости разом з ними, доглядати за ними – це неймовірно приємно», – інформують у навчальному закладі.


До слова, понад 200 тюльпанів 2019 року висадили учні Катеринопільського ЗЗСО №2 біля пагорба Голодомору в Катеринополі, беручи участь в акції «Зробимо Катеринопільщину кращою». Відтоді щовесни вони рясно квітують.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

17.10.2021 10:35
Переглядів: 508
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.