Що дорожче: висапати город чи підготовка до ЗНО?

На теренах катеринопільського Інтернету з’явилась нова послуга. Лінивим або надзвичайно завантаженим домогосподаркам пропонують допомогу – висапати город. Однак не поспішайте знімати рукавички. Ця послуга не з дешевих – 70 гривень за годину.

-Трохи дорогувато виходить. Картопля золота буде. Мій город (6 соток) при гарному здоров’ї за день можна висапати, якщо, скажімо, сапати 3 години рано і 3 ввечері, але це ж виходить 420 гривень. А за літо сапати треба, як мінімум, тричі, отже, – 1 260 гривень. А скільки картоплі на ці гроші восени можна купити? Думаю, на всю зиму, – не піддається на провокацію баба Валя зі Студінки.

За підрахунками старенької, вона могла б заплатити гривень 100-150 за всі свої 6 соток, залежно від кількості бур’яну: -Якщо дуже заріс город – дорожче, а мало заріс – дешевше. Ще від ґрунту залежить: пісок чи чорнозем. А там – хоч день сапайте, хоч два.

-Сапати можна по-різному. Хтось стане й не розгинатиметься, поки не висапає, а в когось може бути суцільний «перекур». Платити за годину – нема сенсу. Треба торгуватись за виконану роботу, – повчає бабусина сусідка.

Інші катеринопільчани теж дивуються, адже навіть послуги з репетиторства дешевше коштують, у середньому – 50-60 гривень за годину. -Так для цього ж ще освіту треба здобути, – кажуть. – А тут бери та сапай. І 70 гривень до кишені. Дорого!

Втім, ціна на репетиторство у містечку досить різна. Хтось бере 20 гривень за годину, а хтось хоче 100. Звісно, підготовка до ЗНО – дорожча. Однак у порівнянні з обласним центром, де за урок правлять 150 – 250 гривень, це ніби й дешево.

-Земляні роботи у нас завжди дорого оцінювались, – розмірковують у містечку. – Он яму під каналізацію викопати, і то до тисячі коштуватиме. Важка робота – дорога оплата. А не хоч – то ставай та копай сам!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

24.05.2019 14:54
Переглядів: 1466
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.